21 Šausmu Filmas, Kas Liks Jūsu Asinīm Sastingt

Ahhhh šausmu filmas. Vai tās nav lieliskas? Es dievinu šausmu filmas. Pēdējā laikā tāda sajūta, ka mēs saņemam labākas un labākas šausmu filmas un tas tak ir lieliski likt savām asinīm sastingt. Vai ne? Protams, ka nevar aizmirst vecās labās šausmu filmas, kas visiem ir palicis labi atmiņā, dziļi, dziļi atmiņā. Kas gan varētu padarīt šausmu filmu efektīvi biedējošu? Sākot jau ar noteiktu atmosfēras izveidi, kurai jāiesūc tā pasaulē un jājūt līdzi visam, kas notiek apkārt. Reālistiskas asins ainas, kas liks vēderam sagriezties otrādi. Tēli un ainas, kas liks domāt vai kaut kas neslēpjas aiz ēnām jūsu mājā vai dīvaina skaņa, kas nāk no virtuves. Šīs ir dažas lietas, kas padara šausmu filmu skatīšanos aizraujošāku un kas liks tirpiņām skriet pār muguru un matiem celties gaisā.

Sākot ar vecajām labajām šausmu filmām un beidzot ar labajām modernajām, es jums dodu 21 šausmu filmas, kuras jūs patiesi nobiedēs un neatļaus aizmigt. Tātad, pasauciet draugus un izbaudiet visi kopā kādu no šīm šausmu filmām. Buu!!

Vecās Labās Šausmu Filmas

The Texas Chainsaw Massacre (1974)

Brālis ar māsu un trijiem saviem draugiem apciemo sava vectēva kapu, kas atrodas Teksasā. Būdami tur, viņiem uzbrūk ģimenīte, kas ir cilvēkēdāji.

The Exorcist (1973)

Kad meitene tīņa gados tiek apsēsta ar noslēpumainu būtni, viņas mamma meklē palīdzību divos priesteros, kas varētu palīdzēt viņas meitai.

The Fly (1986)

Izcils, bet ekscentrisks zinātnieks sāk transformēties lielā cilvēk/mušas hibrīdā, kad viens no viņa eksperimentiem noiet šausmīgi greizi.

John Carpenter’s Halloween (1978)

1963. gada Helovīna naktī, sešus gadus vecais Maikls Majers sadūra savu māsu līdz nāvei. Sēžot jau 15 gadus psihiatriskajā slimnīcā, Majers izbēg un atgriežas Hadonfildā, lai vēlreiz nogalinātu.

Stephen King’s IT (1990)

1960. gadā, septiņi izstumtie bērni, pazīstami ka “Neveiksminieku Klubiņš”, cīnās pret ļaunu dēmonu, kas izskatās pēc slepkavnieciska klauna. Kad klauns atkal atgriežas viņu pilsētā pēc trīsdesmit gadiem, viņi visi sanāk kopā, lai no ļaunā dēmona tiktu reizi par visām reizēm vaļā.

The Shinning (1980)

Ģimene uz ziemas sezonu dodas uz izolētu viesnīcu, kur ļaunums un gara klātbūtne ietekmē tēvu vardarbībā. Pa to laiku viņa dēls redz šausminošas zīmes no pagātnes un nākotnes.

Poltergeist (1982)

Spoks apciemo jaunu ģimeni viņu mājās. Sākumā visiem par uzjautrinājumu, tikai pārkārtojot lietas pa māju, spoks liekas draudzīgs, bet tad viss apgriežas kājām gaisā un spoks sāk terorizēt ģimeni, līdz nolaupa jaunāko meitu.

Wes Craven’s A Nightmare On Elm Street (1984)

Nežēlīgs sērijveida slepkava vajā vairākus cilvēkus viņu sapņos. Kamēr tie, kas izdzīvo cenšas atrast risinājumu, kāpēc tieši viņus vajā, slepkava nezaudēs interesi nogalināt viņus tieši tad kad iemigs.

John Carpenter’s The Thing (1982)

Ir pirmā nedēļa 1982 gada ziemā. Amerikāņu Izmeklēšanas Bāze tiek sagaidīta ar svešu nepazīstamu radību , kas var pārvērsties par jebko, kam pieskaras. Bāzes locekļiem ir jādara viss, lai paliktu dzīviem un saprastu kurš no viņiem ir cilvēks un kurš ir Radījums.

Alien (1979)

Kad tirdzniecības kosmosa kuģis uztver nezināmu trauksmes signālu no nezināma mēness. Kad viņi nolaižas, viņi atrod vienu no apkalpes kuģiem, kam uzbruka noslēpumaina radība. Radījums, kas viņiem uzbruka jau būdams beigts, ar apkalpi no uzbrukušā kuģa, viņi turpina savu ceļojumu atpakaļ uz Zemi. Drīz saprotot to ka radījuma dzīves cikls ir tikai sācies.

Labās Modernās Šausmu Filmas

The Babadook (2014)

Pirms sešiem gadiem vienas dienas laikā Amēlija zaudēja vīru un dzemdēja dēlu. Semam jau iet septītais gads, bet viņam visur rēgojas briesmoņi. Reiz pirms gulētiešanas zēns lūdz mātei palasīt tam pirms miega grāmatu par briesmoni Babaduku… kopš tā brīža zēna un arī mātes baiļu vizualizācijas ar dienu kļūst jo īstākas, un vienīgais veids, kā uzvarēt Babaduku, ir uzvarēt savas bailes reizi par visām reizēm.

It Follows (2015)

Pēc savas pirmās seksuālās pieredzas 19-gadīgo Džeju sāk mocīt savādas vīzijas un sajūta, ka viņai kāds vai kaut kas seko. Patiesība izrādās šausminošāka, kā jebkurš varēja iedomāties, un Džeja kopā ar tuvākajiem draugiem tiek ierauta baisā spēlē…

The Conjuring (2013)

Mistikas trillera “Ļaunuma izsaukšana” pamatā ir patiesi notikumi no pasaulslaveno paranormālo parādību pētnieku Eda un Loreinas Vorenu (Patriks Vilsons un Vera Varmiga) dzīves. Kāda ģimene, kuru terorizē savādas parādības viņu nomaļajā lauku mājā, spiesta lūgt abu izmeklētāju palīdzību. Voreni piedzīvo šausminošāko lietu savā mūžā, nonākot aci pret aci ar spēcīgām dēmoniskām parādībām.

The Devil’s Backbone (2001)

Kad 12 gadīgs puika vārdā Karlos, kura tētis nomira Spāņu Pilsoņu Karā, ierodas draudošā puikas bāreņu namā, viņš atklāj, ka skola ir apsēsta un ir pilna ar tumšiem noslēpumiem, kurus viņam vajag atklāt.

Insidious (2010)

Kāda ģimene ar bērniem pārceļas uz jaunu mājvietu, viņi vēl nav paspējuši izkravāt savas mantas, bet viņus jau sāk pārsteigt savādi notikumi. Šīs ģimenes dzīve pārvēršas par īstām šausmām. Pēkšņi, nesaprotamu iemeslu dēļ, sāk pārvietoties priekšmeti, bērnu istabā parādās savādas skaņas… Bet patiesas šausmas vecākiem sākas brīdī, kad viņu desmit gadus vecais dēls iekrīt komā. Viņu bērna ķermeni ir ieņēmuši pār pasaules spēki, bet viņa apziņa atrodas nodevīgās pazemes valstības gūstā.

Drag Me To Hell (2009)

Jaunā un ambiciozā bankas darbiniece Kristīna atteica kādai noslēpumainai kundzei pagarināt mājokļa kredītu un tādējādi piespieda viņu palikt uz ielas. Kopš šī brīža Kristīnas dzīve pārvēršas par īstu elli – šī kundze izrādās viens no ļaunākajiem dēmoniem, kura atriebība izrādās šaušalīga.

The Cabin In The Woods (2012)

Pieci pusaudži dodas atpūsties un apmetas kādā ēkā meža vidū. Drīz ar viņiem sāk notikt neizskaidrojamas lietas. Ja jūs domājat, ka šis ir ierasts sižets standarta šausmu filmai, jūs kļūdāties! Būda mežā nebūt nav tas, pēc kā izskatās…

Evil Dead (2013)

Bariņš jauniešu, viņu vidū arī jauna sieviete ar narkomānijas problēmu, dodas pavadīt brīvdienas vientuļā mājiņā meža vidū. Sen pamestajā būdā jaunieši atrod ne vienu vien neparastu lietu, taču tur uzietā Nāves Grāmata nevienu īsti nepārsteidz.
Kad viens no jauniešiem ķeras pie grāmatas lasīšanas, notikumi sāk risināties strauji un neparedzami. Drīz vien sākas cīņa uz dzīvību un nāvi, jo no viņpasaules nejauši ir izsaukti nāves dēmoni.

Session 9 (2001)

Brigādes, kas nodarbojas ar azbesta iznīcināšanu, noslēdz izdevīgu līgumu par pamestas psihiatriskās dziednīcas attīrīšanu. Pārgalvīgi ķērušies pie darba, puiši nemaz nenojauš, ka vecās slimnīcas drūmie pagrabi, pamestās noliktavas un mitrās palātas vēl glabā tās šausmas un naidu, kas pārpildīja šeit mītošo slimnieku izmocītās dvēseles. Nomācošā gaisotne labākos draugus dažu dienu laikā pārvērš paranojas pārņemtos niknākajos ienaidniekos.

The Witch (2015)

1630. gads, Ziemeļamerika. Britu kolonistu ģimene – vīrs ar sievu un četri bērni – cenšas iekārtot saimniecību tālu prom no citiem, kad to sāk vajāt neparasti un pat mistiski atgadījumi. Kad mīklainos apstākļos pazūd ģimenes jaunākā atvase, vidējie bērni – dvīņi Mērsija un Jonass – tur aizdomās vecāko māsu Tomasīnu, kura pieskatīja jaundzimušo negadījuma laikā. Taču vai tiešām šis ir traģisks, bet sadzīvisks negadījums, vai arī pie vainas ir kādi daudz tumšāki un biedējošāki spēki, kas mīt piemājas mežā?

The Orphanage (2007)

Laimīgās bērnu dienas Laura pavadīja piekrastes patversmē, kur kopā ar audzinātājiem un citiem bērniem viņa uzauga kā mīlošā ģimenē. Pēc 30 gadiem viņa kopā ar vīru Karlosu un abu septiņus gadus veco dēliņu Simonu nolemj atgriezties patversmē, kas ilgu laiku bijusi pamesta, lai to atjaunotu un ierīkotu tur mājas bērniem ar īpašām vajadzībām. Jaunās mājas un noslēpumainā apkārtne atdzīvina Simona fantāziju – viņš iztēlē sāk vērpt fantastiskas pasakas un ne gluži nevainīgas spēles.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s