Šausmu Filmas Drīzumā

Šausmu filmas. Bailes, murgi, pretīgums un šausmas. Šīs ir dažas emocionālās reakcijas, ko spēj izraisīt skatoties šausmu filmas. Vairums izvairās no šī žanra skatīšanās, bet daži skatās, kā traki. Pēdējā laikā mēs esam saņēmuši patiesi lieliskas šausmu filmas. Tāda sajūta, ka režisori sāk beidzot saprast, kas patiesi mūs biedē. Tātad, kas gan mūs sagaida nākošajos mēnešos no šausmu filmām? Sniedzu jums:

Šausmu Filmas Drīzumā

Ouija: Origin of Evil (21 Oktobris, 2016 UK)

1965. gada Losandželosa. Par atraitni kļuvusī māte ar savām divām meitām pievieno jaunu veidu, kā varētu apkrāpt cilvēkus savos seansos un negribīgi uzaicina īstu ļaunumu savās mājās. Kad nežēlīgs gars pārņem jaunāko meitu, ģimene konfrontē savas bailes, lai izglābtu viņu un aizdzītu garu uz otru pusi.

Shut In (11 Novembris, 2016 LV)

Bērnu psiholoģe Mērija dzīvo vientulībā Jaunanglijas laukos rūpējoties par savu dēlu, kurš avārijas rezultātā atrodas komā. Turpat mājās viņa pieņem savus pacientus. Par vienu no viņas jaunākajiem pacientiem kļūst zēns vārdā Toms, kurš dziļi pārdzīvo savas mātes nāvi. Rūpēs par puiku Mērija piedāvā Tomam palikt pie viņas. Taču bargas vētras laikā noslēpumainais Toms pēkšņi pazūd mežā… Mērija vaino sevi Toma nāvē, taču drīz vien viņas mājā sāk notikt dīvainas lietas.

The Monster (11 Novembris, 2016 ASV)

Kad mātei ar meitu saplīst mašīna uz pamesta ceļa, viņām vajag stāties pretī šausminošam briesmonim.

Underworld: Blood Wars (02 Decembris, 2016 LV)

Vampīru karotājai Selenai nāksies iesaistīties smagajās sadursmēs gan ar vilkaču klanu, gan ar vampīriem, kas viņu nodeva. Selenas pusē ir tikai divi sabiedrotie – Deivids un viņa tēvs Tomass. Kopā viņi nolemj pārtraukt nebeidzamo asiņaino karu starp vilkačiem un vampīriem, pat ja, lai to paveiktu, Selenai nāksies upurēt pašu dārgāko…

The Autopsy of Jane Doe (21 Decembris, 2016 ASV)

Koks un Hiršs spēlē tēvu un dēlu, kas ir kriminālmeklētāji. Kādu dienu viņi saņem noslēpumainu upuri, kam nevar noteikt nāves iemeslu. Kamēr viņi cenšas identificēt skaisto meiteni “Jane Doe”, viņi atklāj dīvainus pavedienus, kas satur risinājumu viņas šausminošajiem noslēpumiem.

Amityville: The Awakening (6 Janvāris, 2017 ASV)

Vientuļa māte pārvācas ar saviem trim dēliem uz māju kur spokojas, nezinot, ka mājai ir asiņaina vēsture.

The Bye Bye Man (13 Janvāris, 2017 UK)

Trīs draugi uzduras uz šausminoša stāsta par Bye Bye Man. Viņi atklāj, ka noslēpumainais Bye Bye Man ir ļaunuma sakne aiz cilvēka viss neiedomātajām, ļaunākajām rīcībām.

Split (20 Janvāris, 2017 UK)

Kevins, vīrietis kam ir vismaz 23 dažādas personalitātes, ir izlēmis nolaupīt trīs pusaudžu meitenes. Kamēr viņas tiek turētas gūstā, Kevina pēdējā personība, “Zvērs”, sāk materializēties.

Resident Evil: The Final Chapter (27 Janvāris, 2017 LV)

Populārās filmu sērijas, kas veidotas pēc ne mazāk populārās video spēles “Nezūdošais ļaunums” motīviem, pēdējā nodaļa! Alise ir vienīgā, kas izdzīvojusi šķietami pēdējā kaujā pret zombijiem iepriekšējā sērijā. Taču tagad viņai nāksies atgriezties tur, kur viss šis murgs sācies – Rakunsitijā, jo draudīgā korporācija “Umbrella” mēģina apkopot savu dēmonisko spēku atlikumus, lai piebeigtu Apokalipses ugunsgrēkā izdzīvojušos cilvēkus.

A Cure For Wellness (17 Februāris, 2017 ASV)

Jauns, ambiciozs izpildvadītājs tiek nosūtīts uz idillisko, bet noslēpumaino “veselības centru”, kas atrodas Šveices Alpos, lai atgūtu viņa kompānijas galveno vadītāju. Drīz viņš saprot, ka “veselības centra” spa brīnumainās procedūras nav tas, par ko uzdodas.

The Dark Tower (17 Februāris, 2017 LV)

khdskfskfsd.jpg

The Dark Tower stāsta par Rolandu Deschainum, kas ir Vidus-Pasaules kritušo zemes. Viņš ir bruņinieks, kura galvenais ierocis ir nevis zobens, bet gan pāris revolveru. Lai izglābtu savu pagrimušo pasauli, Rolandam ir jāsasniedz Tumšais Tornis.

Get Out (24 Februāris, 2017 ASV)

Melnādainais Amerikānis apciemo savas baltās meitenes nolādēto ģimenes mājas.

Rings (24 Februāris, 2017 LV)

Sieviete tiek iesūkta šausminošā lāstā, kas sola atņemt viņai dzīvību pēc septiņām dienām.

Annabelle 2 (19 Maijs, 2017 ASV)

Vairākus gadus pēc viņu mazās meitas traģiskās nāves, leļļu meistars un viņa sieva savās mājās no izjukuša bāreņu nama uzņem mūķeni un dažas meitenes. Drīz viņas kļūst par mērķiem no leļļu meistara apsēstās lelles, Annabellas.

The Labyrinth (2017 ASV)

Oriģinālu īsfilmu kolekcija, kura izspēta nezināmo, neizskaidrojamo un neiedomājamo.

The Dark Tapes (2017 ASV)

Šausmu, zinātniskās fantastikas, mīta, mistērijas un trillera mikslis, kas tiek stāstīts ar četriem saistošiem stāstiem vienā gudrā antoloģijā. Spoki, gari, radījumi, dēmoni un daudz, kas vēl no paranormālās pasaules sadursies ar racionālo ziņkāri.

Būs arī citas lieliskas šausmu filmas, kuras varēs izbaudīt nākamajā gadā. Mūs sagaida: jauna Zāģa daļa, Saw: Legacy; Stephen King’s IT remakes; vēl viens remakes Friday the 13th; turpinājums Breda Pitta zombiju filmai, World War Z 2; Blumhouse producētā Insidious 4; Ridley Scott Alien: Covenant; un daudzas citas šausmu filmas. Būs lielisks gads priekš Horror faniem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s